top of page

BİZ KİMİZ?

SİSTEMAS Teknoloji ve Sistem Üretimi olarak 2005 yılından beri hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

Kurulduğu günden itibaren Mühendislik Hizmetleri, 2. El tesis ve 2. El ekipman satışları konusunda hizmet sunan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

  • Sistemas’ın temel faaliyetlerinden biri anahtar teslim kimyasal tesisler kurmak olup, özellikle evaporasyon ve kristalizasyon tesisleri, biyodizel üretim ve gliserin saflaştırma tesisleri, alkit tesisleri, destilasyon sistemleri, tuz yıkama ve rafinasyon tesisleri uzmanlık alanları arasındadır. Ayrıca kimyasal tesisler için reaktör, destilasyon kolonu, ısı eşanjörü, evaporatör, kristalizatör, kurutucu ve benzeri ekipmanların tasarım ve imalatlarını gerçekleştirmektedir.
    Bunların yanında kurulu tesislerin enerji (buhar, elektrik) sarfiyatı analizlerini yaparak enerji tasarrufu için projeler hazırlamaktadır.

  • Sistemas, yurt içi ve yurt dışında ikinci el her tür enerji santrali, fabrika ve ekipman alımı satımı, sökümü, kurulması ve işletmeye alınması konusunda faaliyet göstermektedir.

  • Sistemas santrifüj, dekanter gibi katı/sıvı ayırım ekipmanları, evaporasyon ve kristalizasyon sistemleri, ikinci el tesis/ekipman konularında dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

 

Hizmetlerimiz Mühendislik Hizmetleri, 2. El Tesis ve 2. El Ekipman satışları faaliyetleri olarak yurt içi ve yurt dışı operasyonları da kapsamaktadır.

SİSTEMAS kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Kimya ve Enerji sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

TS EN ISO 9001:2008 standartlarını uygulayarak, kaliteyi ön planda tutup, kaynakların en verimli ve ekonomik şekilde değerlendirmesini kendine ilke edinmiştir. Kendi alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile kısa zamanda çok yol almış ve önemli projeler gerçekleştirmiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan SİSTEMAS gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyon

Dünya’daki teknolojik gelişmeleri takip eden, Türkiye’deki yeni teknolojilerin geliştirilmesi, üretimi ve nano teknolojilerin sanayide uygulanması için çalışan, kimyasal ve enerji üretim tesisleri tasarımı ve üretimi konusunda uzman, müşteri istek ve beklentilerini tam olarak karşılayan, yurt dışı firma temsilciliklerinde aktif, çevreye ve insana saygılı, dinamik bir firma olmak.

Misyon

Büyük çoğunlukla yurt dışı firmalara yaptırılan kimyasal ve enerji üretim tesis ve ekipmanların tasarım, üretim ve montajının firmamızca yapılmasını sağlayarak ülkemiz mühendislik birikiminin gelişmesine katkıda bulunmak. Bu tesis ve ekipmanların üretiminde yerli sanayinin olanaklarından sonuna kadar yararlanmak. Yurt içinde üretilemeyen tesis ve ekipmanların temsilcisi olduğumuz yurt dışı firmalardan ülkemiz şartlarına uygun şekilde getirilmesini sağlamak.

Kalite Politikası

Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için, eğitimli ve dinamik personeliyle sistemli bir çalışma sürdürmek, iş kapasitesini, tasarım, temsilcilik yeteneklerini ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli geliştirmektir.

bottom of page